קטגוריות

דוגווקר – הולכת כלבים התנהגותית ע"י כלבנים מנוסים

 

כולם יודעים כמה חשוב לטייל עם הכלב לפחות שלוש פעמים ביום, אך הבעיה היא שאורח החיים הלחוץ והתובעני מקשה עלינו מאוד את המשימה. הטיול הוא צורך מהותי לבריאותו הגופנית והנפשית של הכלב וחלק בלתי נפרד מגידולו. כלבנו זקוק לפעילות גופנית, חברתית ומהנה לא רק כדי שיוכל לעשות צרכים, אלא גם על מנת שיוכל לפרוק אנרגיה ומתח ולמלא את משאביו הרגשיים.

 

לקוחות בראונפילד זכאים ל-טיול ראשון חינם!

 

חברת בראונפילד עובדת בשיתוף עם דוגווקרים מנוסים שיטיילו עם כלבכם ויעניקו לו תשומת לב ואהבה. כלקוחות בראוננפילד תהנו מהטיול ראשון בחינם! על מנת שתוכלו להתרשם מהדוגווקר ומהחיבור שלו לכלב לפני שתחליטו 

 

הדוגווקרים איתם אנו עובדים:

 

 

חברת כלב עירוני הוקמה ע"י שי ועידן המקסימים והיא חברה מפנקת ביותר! שי ועידן הינם בעלי ניסיון רב שהתחיל ביחידת הכלבנים של צה"ל (עוקץ) והמשיך דרך טיולים עם כלבים במהלך התואר. שניהם אחראים ומסורים ויתנו לכם ולכלבכם שירות אדיב ומקצועי ביותר.

איזורי פעילות: מרכז וצפון ת"א,   טל: 052-6223199

 

מיכל דוגווקר - מיכל, מאלפת כלבים עם ניסיון רב, נותנת גם שירותי דוגווקר ופנסיון ביתי. את שירותי הדוגווקינג מיכל מציעה כבר כמה שנים כאשר הטיולים נעשים בקבוצות ומשלבים הליכה, נסיעה באופניים (למי שמתאים) וגינות כלבים. מיכל עושה את עבודתה באהבה גדולה ותטפל בכלבכם במסירות אין קץ.

איזור פעילות: פלורנטין, נווה צדק  טל: 054-7490209

 

 

 

 

המלונה של אריק מפעילה שירות דוגווקר יחודי, טיול ארוך במיוחד שבו הכלב יפרוק אנרגיה וישחק לפחות שעה נטו בגינת כלבים עם כלבים נוספים. הטיולים יוצאים בימים א-ה בקבוצות קבועות ומותאמות במיוחד לכלבכם. יש אפשרות לטיולי ערב וסופי שבוע בתאום מראש. השירות מתבצע ע"י מאלף כלבים בכיר ובוגר קורס עזרה ראשונה ורפואת חרום בכלבים.

איזור פעילות: ר"ג,   טל: 054-4888212